HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İnfrared teknolojisini kullanarak ısıtıcılar üretmek üzere 2007'de yola çıkan ALF, ilk ürününü Eylül 2007'de piyasaya sundu. Gösterdiği başarı sayesinde kısa sürede hem ürün skalasını hem de sektöre bakış açısını geliştirme yolunu seçen ALF'in, piyasaya sunduğu ikinci segmentteki ürün vantilatörleri oldu. ALF'in özel tasarım vantilatörleri Haziran 2011'de pazardaki yerini aldı.

İyon teknolojisini kullanarak geliştirdiğimiz vantilatörlerimizle insan sağlığına verdiğimiz değeri, 2012 yılında çıkardığımız iyonizer cihazlarımız ile pekiştirdik.

2012 ise ALF için dönüşüm yılı oldu. Hayata daha çok dokunan ürünler geliştirme kararı alan markamız bu anlayışla ilk olarak küçük ev aletleri segmentine adım attı. Bu dönüşüm sürecinde logosunu yeniledi ve mottosu da Innovative Life olarak değiştirdi. Ürünlerin teknolojisinden tasarlanmasına kadar her alanda katma değer yaratmayı amaçlayan markamız, bu süreçte yenilikçi bakış açısını küçük ev aletleri sektörüne de taşıyarak Alf S Team kategorisini yaratmış oldu. Alf S Team sayesinde tüketiciler yüzey temizliğinde ilk defa buhar basıncından faydalanılarak sağlanılan mikro ve biyolojik temizlik kavramıyla tanıştı.

ALF olarak sunduğumuz ürünlere her zaman yeni teknoloji, dinamizm ve pratiklik kazandırma amacında olduk. Piyasaya sunduğumuz tüm ürünler, şirketimiz bünyesindeki özel ekibimiz tarafından tasarlanır ve alanında uzman kişiler tarafından test edilerek piyasaya sunulur.

 

Misyon ve Vizyon

Her ürünümüzle katma değer yaratma amacında olan bir marka olarak misyonumuzu doğaya saygılı insana faydalı ürünler geliştirmek şeklinde ortaya koyuyoruz.

Vizyonumuzda ise teknoloji, dinamizm, verimlilik, enerji tasarrufu sağlayarak bir dünya markası yaratmak bulunmaktadır.